sala weselna

Najciekawsze materiały do dekoracji sali weselnej

Przygotowanie do ślubu to poważna sprawa, która wymaga szczególnej uwagi. Projekt sali, w której odbędzie się uroczystość, jest jednym z najważniejszych i czasochłonnych zadań. Odpowiednio dobrany wystrój pomoże stworzyć uroczystą i świąteczną atmosferę. W sprawie dekoracji możesz skontaktować się z profesjonalistą lub zrobić to sam.

Kilka niezbędnych wskazówek

Aby nie było problemów z projektowaniem sali, należy przestrzegać kilku podstawowych wskazówek. Przede wszystkim musisz stosunkowo wcześniej rozpocząć pracę nad projektem, opracowując szczegółowy plan, dzięki takiemu podejściu i konsekwentnym działaniom możliwe będzie uwzględnienie wszystkich niuansów i osiągnięcie pożądanego rezultatu. Dekoracje ślubne należy rozpocząć jak najwcześniej (wypożyczenie dekoracji w przedsprzedaży, zakup materiałów itp.). Ważne jest, abyśmy odwiedzili miejsce, w którym odbędzie się ślub. Należy zwrócić uwagę na ogólny styl sali, stołów i krzeseł, na podstawie tego określić, jakie materiały i odcienie zostaną zastosowane.

Niebanalne pomysły

Klasyczny wystrój lokalu na wesele zastępują nowe, nowoczesne pomysły. Ślub w stylu śródziemnomorskim polega na zaprojektowaniu jasnych tonów: niebieskiego, zielonego, białego i srebrnego. Wystrój powinien być miękki bez nadmiernego połysku. Dobrym rozwiązaniem byłoby uzupełnienie wystroju żywą zielenią. Sale weselną można uzupełnić jasnymi tkaninami ze złoceniami, a także obrazami pasującymi do stylu, które można wypożyczyć w pracowniach dekoracyjnych. Do zimowej dekoracji sali na wesele najlepiej nadaje się styl europejski. Głównymi elementami wystroju będą gęste kurtyny świetlne, ogień na żywo w kominku, świeczniki i szklane żyrandole. Wejście do sali można ozdobić świątecznymi wieńcami z żywego świerka, pomarańczy – wyjątkowy aromat wprowadzi w nastrój wspaniałych wakacji. Dla tych, którzy lubią nietypowy projekt ślubny, możesz pozostać przy projekcie w stylu loftu. Taki projekt oznacza ograniczoną dekorację z minimalnym wystrojem na przykład na ścianach z cegły.

baloniki weselne

Używając zwykłych balonów, możesz wymyślić wiele pomysłów na dekorowanie hali. Udekoruj krzesła gości i nowożeńców. Możesz tworzyć różnorodne kształty; ozdobić ścieżkę, którą pójdą nowożeńcy, a nawet zbudować łuk. Użyj papieru do dekoracji. Z niego możesz zrobić duże obszerne kwiaty, dekoracje ścienne, niezwykłe pokrowce na wazony i wiele więcej. Aby ozdobić salę weselną za pomocą tkaniny, nie trzeba wybierać drogich materiałów. Niedrogi materiał z odpowiednim podejściem również stylowo i pięknie pomoże ozdobić pomieszczenia na wesele.

One thought on “Najciekawsze materiały do dekoracji sali weselnej

Comments are closed.